ПОЛІГРАФІЧНИЙ ПРОРИВ 2024!

НОВИНИ...

Шановні учасники Кластера поліграфічної індустрії, видавництв та цифрових технологій!

З великою приємністю вітаємо нашу збірну команду «Поліграфія майбутнього України» з отриманням сертифікатів за успішну участь у світовому хмарному конкурсі Cloud SHOTS, організованому компанією Sinapse Print Simulators!

Зусилля, креативність та професіоналізм у сфері хмарного офсетного друку вразили світову спільноту у поліграфічній галузі. Отож, дякуємо керівникам закладів:

– Державний навчальний заклад «Харківський поліграфічний центр професійно-технічної освіти» (м. Харків, директорка – Вікторія Пономарьова);

– Комунальний заклад професійної (професійно-технічної) освіти «Київський професійний коледж інформаційних технологій та поліграфії» (м. Київ, директорка – Алла Гончаренко);

– Львівський професійний коледж сфери обслуговування та поліграфії (м. Львів, директорка – Ірина Бурак);

– Український державний хіміко-технологічний університет (м. Дніпро, Дніпропетровська область, ректор – Костянтин Сухий);

– Білоцерківський фаховий коледжу сервісу та дизайну (м. Біла Церква, директорка – Алла Степура).

 Завдяки відданості та наполегливості ваших команд, наша збірна команда України досягла значних висот у цій інноваційній технології, і ми пишаємося вашими досягненнями.

Отримання цих сертифікатів є свідченням компетентності та високого рівня майстерності у використанні передових технологій хмарного друку. Нехай цей успіх стане для ваших випускників стимулом до подальших звершень, а колективу – нових проектів та ще більших досягнень у професійній сфері.

Бажаємо всім натхнення, нових ідей та безмежних можливостей для розвитку! Хай ваша робота продовжує приносити задоволення і успіх, а ваші професійні навички завжди залишаються на найвищому рівні!

З найкращими побажаннями
Голова кластера – Наталя Ісаєва