Темп змін у світі бізнесу шалений. Сьогодні потрібні підприємницьким структурам кейси нових практик, які їм дозволять не тільки втриматися в особливий період військового стану, а й перезапустити економіку у післявоєнний період. Бенчмаркінг сьогодні не може довести компанію до вирішення таких завдань, до них потрібно йти іншим шляхом – шляхом лідерства.
Сьогодні лідери мають вміти сформувати місію та візію компанії таким чином, щоб вона була невичерпним джерелом енергії для усіх співробітників. Кожен учасник команди має усвідомлювати, що він є причетним до реалізації стратегій і цілей, місії.
МІСІЄЮ Кластеру поліграфічної індустрії, видавництв та цифрових технологій є забезпечення дотримання виробниками поліграфічної продукції в регіоні – учасниками кластеру стандартів, гармонізованих з чинним законодавством України та ЄС та базуються на сервісі та якості, швидкій логістиці; внутрішніми профільними документами, які враховують останні наукові досягнення та дослідження; підвищенні конкурентоспроможності учасників кластеру та розвитку регіонального партнерства; стимулювання інтеграційних процесів та залучення інвестицій.
8 вересня 2022 року день склався як надихаючий та наповнений новими корисними справами, а саме підписано Меморандум про співробітництво між лідерами, кожного у своїй справі: Університетом митної справи та фінансів в особі ректора Дмитра Бочарова та Кластера поліграфічної індустрії, видавництв та цифрових технологій в особі Наталі Ісаєвої. Науково педагогічні працівники та менеджери спільноти мали можливість ефективно поспілкуватися з питання швидкоплинних умов ведення бізнесу, підготовки кадрів та напрацювати план дій для реалізації стратегічних цілей розвитку кластеру. Конкуруємо та розвиваємося далі разом!
Довідкова інформація про Львівщину! А як у нас, на Дніпропетровщині?
В межах реалізації ініціативи «Львівський промисловий ХАБ» за підтримки органів місцевого самоврядування свою діяльність здійснює понад 10 промислових кластерів, основне завдання яких – налагодження стійкого внутрішнього ринку та загальної координації суб’єктів підприємництва, підготовка кадрів робітничих професій та формування конкурентоспроможної політики Львівщини, найбільш ефективними серед них є: IТ кластер, кластер видавничої діяльності та поліграфії, кластер розвитку освіти та креативності, кластер будівельної індустрії, легкої промисловості, деревообробної індустрії, меблевого виробництва.