ЩОДЕННИК КЛАСТЕРНОЇ ПОДОРОЖІ: ФОКУС УВАГИ – ПАРИЖ, ТРАНСФЕР ТЕХНОЛОГІЙ, ДОВІРА, ПІДТРИМКА

НОВИНИ...

18 та 19 травня стали для Кластеру поліграфічної індустрії, видавництв та цифрових технологій «Поліграфія: логістика, сервіс, якість» днями нових можливостей, міжнародної підтримки і нетворкінгу.

Кластерна команда з Дніпра вперше відвідала – Sinapse Print Simulators, що розташована у Франції в південній частині Парижа в районі Петі-Монруж. Делегацію зустрічали THIERRY MACK, Генеральний директор Sinapse Print Simulators та ENN KERNER, проєктний консультант Sinapse Print Simulators.

Мета візиту – трансфер технологій в освіту та виробництво. Загальновідомо, що у сучасних умовах видавничо-поліграфічна галузь забезпечує інформаційну безпеку будь-якої розвинутої держави. Сьогодні інформаційний вплив зростає у всіх сферах життєдіяльності людини, тому важливими умовами економічної і політичної безпеки держави набуває ступінь володіння інформаційними ресурсами.

Видавничо-поліграфічна галузь відіграє важливу роль в організації інформаційної діяльності особи і суспільства. У зв’язку з цим, надзвичайної актуальності набувають питання професійної підготовки кадрового потенціалу для галузі.

Наразі, в усьому світі, серед величезної кількості навчального програмного забезпечення окремо стоїть софт, що симулює роботу друкарських машин різних типів. Цей унікальний пакет і є розробкою компанії Sinapse Print Simulators.

Симулятори віртуального друку Sinapse Print добре зарекомендували себе і отримали безліч галузевих нагород, включаючи нагороду GATF Intertech. Сотні симуляторів працюють по всьому світу у друкарнях, спеціалізованих навчальних закладах та у галузевих постачальників. Симулятори Sinapse Print Simulators дозволяють використовувати такі види друку як: офсетний, флексографський та інші. Програмне забезпечення працює через хмару будь-якої операційної системи від PC до планшета, а також дозволяє використовувати інтерактивні панелі. Симулятори можна використовувати в різних режимах: «вільний» (без попередньо заданої проблеми) або «режим вирішення проблем (вирішення призначеної вправи)». У складі симулятора встановлено сотні сформованих вправ різних рівнів складності.

На сьогодні, в Україні, машинне навчання та віртуальні ментори в освіті та виробництві відсутні. Кластерна команда шукала відповіді на виклики та можливості у подоланні розриву в сучасних навичках в Sinapse Print Simulators.

Результати: уклали угоди про співпрацю та меморандум про партнерство і кооперацію, у рамках яких передбачено подальшу реалізацію спільних проєктів з відновлення промислового та освітнього сектору України для поліграфічної промисловості; спільну участь у глобальному конкурсі World Skills Competition of Trade 11 (Технології друку); розвиток Центру інноваційних витрат кластеру та центру компетенцій за допомогою дистанційного навчання, трансформації цифрової освіти на базі хмарних технологій; підтримку спроможностей компаній кластеру.

#eu4business, #MovingForwardTogether, #sme_support_EU_GIZ #cluster_support_EU_Germany_GIZ